O firmie All4Party

Firma All4Party działa od 2013 roku.

Zajmujemy się sprzedażą strojów oraz dodatków i gadżetów związanych z imprezami tematycznymi. W swoim asortymencie posiadamy również bogaty wybór artykułów imprezowych, urodzinowych oraz karnawałowych.

Współpracujemy także z kilkoma szwalniami na terenie kraju – wiele strojów, które znajdziesz na naszych stronach jest wykonana specjalnie dla naszej firmy.

Swój asortyment pozyskujemy importując towar nie tylko z Polski, ale również m.in. z Anglii, Chin, Niemiec czy Holandii. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, z tego powodu jesteśmy w stanie sprowadzić towar, którego nie posiadamy w swojej ofercie.  Standardowy czas oczekiwania na sprowadzony towar trwa ok. 2-3 dni roboczych, realizacja zamówień oznaczonych jako Backordered wynosi ok. 14 dni.

Oferujemy także usługę wypożyczenia stroju w sklepie stacjonarnym – w naszej wypożyczalni posiadamy ponad 250 strojów dla dzieci i dorosłych.

W razie pytań prosimy skontaktować się z nami mailowo na adres [email protected]. Z pewnością postaramy się spełnić Państwa życzenia i rozwiązać ewentualne problemy.

 

Sprzedaż odbywa się w sklepie stacjonarnym w Tychach, gdzie możliwy jest odbiór osobisty, oraz poprzez stronę internetową www.all4party.pl.

Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych.

Co u nas znajdziesz?

halloween
dekoracje
karnawał