Lata 20.

Lata 20.

Stroje z lat 20.


Lata 20. kojarzą się przede wszystkim z charakterystycznymi strojami, piórami i bogatymi zdobieniami. W ostatnim czasie przebrania w tym stylu cieszą się ogromną popularnością. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim podczas imprez karnawałowych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele akcesoriów kojarzących się bezpośrednio z latami 20. Pozwalają one na stworzenie bardzo efektownych przebrań, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Obejmuje ona przede wszystkim opaski retro, ozdobione piórami i cekinami, a także szelki, koronkowe wachlarze, muchy, krawaty czy długie rękawiczki. Oferujemy zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy pozwalające na szybkie stworzenie stylowego przebrania z lat 20. Strój tego typu można dopełnić maskami na bal karnawałowy czy wieloma innymi dodatkami.

Dodatki z lat 20. Są strzałem w dziesiątkę przede wszystkim na imprezy tematyczne, w trakcie których stawia się na wyraziste przebrania. To połączenie elegancji z błyskiem i przepychem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi akcesoriami. To produkty, które z powodzeniem przetrwają nawet kilka sezonów.

Hide Sidebar Siatka Lista
Strona

Showing 1-16 of 34 results

2 3 4 5
Hide Sidebar Siatka Lista
Strona

Showing 1-16 of 34 results

2 3 4 5